Avaleht
Alexander Kotchubei intervjuu Äripäeva müügikonverentside programmijuhile Aira Tammemäele
 
 
Meta-Profitis käis külas Äripäeva müügikonverentside programmijuht Aira Tammemäe.
Rääkisime müügipsühholoogia teemadel ja võtsime arutlusele ka teemad, millest tihtipeale rääkida pigem ei taheta. 
Miks võib tekkida tunne, et müügitöö on ennast müügiinimese jaoks ammendanud?
Kuidas lugeda kliendi soove lingvistikast?
Kas klient on siiski kuningas?
 
Soovitusena tuleb intervjuust välja, et müügijuhil on kasulikum fookus hoida müügimeeskonna liikmete oskustel mitte hoiakutel. 
Alexander : "Jah, see on kaval trikk. Selle asemel, et keskenduda hoiakute kriitikale ja muutmisele, oleks tark panna kirja, mida see konkreetne müügiinimene võiks paremini osata ja keskenduda nende oskuste arendamisele. Sellega suudab juht hoida positiivseid töösuhteid. Kui miski ei toimi, siis on keskendu oskustele, mitte hoiakutele."
 
Vestlusel toetume peatselt ilmuvale müügipsühholoogia raamatule.
Loe artiklit siit...
 

Miks valida meid enda organisatsiooni arenduspartneriks?

Pikaajaline kogemus – oleme asutatud 1996. aastal. Meie 20-aastane koolitus- ja konsultatsioonikogemus on garantiiks tippkvaliteedi tagamisel. Meid on usaldanud üle 500 organisatsiooni Eestis ja välisriikides, oleme koolitanud üle 14000 inimese.

Personaalsus – loome personaalseid arendusprogramme ja koolitusi. Lähtume konkreetse organisatsiooni vajadustest ning eesmärkidest, valime sobivad arendusvahendid, meetodid, teemad.

Originaalsus – suur osa meie koolitustest on autoriprogrammid, loodud toetudes pikaajalisele enesetäiendusele, uurimistööle ja inspireerituna igapäevasest tööst organisatsioonidega. Meil on üle 40 autorikoolituse. Oleme välja andnud 5 raamatut organisatsioonipsühholoogia ja sotsiaaltöö valdkonnas.

Püsiv meeskond – meil on püsiv koolitajate ning projektijuhtide meeskond, mis tagab järjepideva arendustöö ning koolituste kvaliteedi. Kõik meie treener-konsultandid on psühholoogia või andragoogika haridustaustaga.

Oleme Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu liige

Kõik liikmed järgivad oma töös Liidu Eetikakoodeksit ning Kvaliteedistandardit.

© 2011 Meta-Profit - organisatsioonide koolitus ja konsultatsioon aastast 1996 | 646 13 80 | meie@metaprofit.ee | Madara tänav 29, 10612 Tallinn | EHISe ID: 7240