Avaleht /  Ettevõttest /  Raamatukogu /  "Müügi ja aktiivse teeninduse käsiraamat", 2016.a, kirjastus Äripäev
"Müügi ja aktiivse teeninduse käsiraamat", 2016.a, kirjastus Äripäev
 
 
 
 
 
„Hästi praktiline müügiraamat, kus kõige keerulisemad psühholoogilised protsessid on tehtud „puust ja punaseks“. Samas on igas peatükis ka müügiprofi jaoks piisavalt sügavust. Vahelduseks saab teha teste ja analüüsida müügilugusid. Mõned näited eriti põnevatest teemadest, mida soovitan igal müügiinimesel või teenindajal lugeda: aja planeerimine müügis; negatiivsed stereotüübid müügis ja nende muutmine positiivseks; kliendi tüübid ja konkreetsed nõuanded, kuidas ühele või teisele tüübile läheneda. Müügijuht saab siit terve aasta jagu materjali, millega meeskonna nõupidamised elavamaks muuta ning teste, ülesandeid ja harjutusi firmasisesteks müügikoolitusteks.“ 
 
Aira Tammemäe, Äripäeva müügikonverentside programmijuht
 
Müük on lühiajaline intensiivne dialoog piiratud teemade üle. Astudes müügiterritooriumile, võtame endale kohustusi, ühtlasi saab teine pool endale õigusi. Tegutsemine on siin täis ootamatusi ja üllatusi mõlema poole jaoks, sest me teame üksteisest vähe ja iga dialoogi arendamise viis on ettearvamatu teise poole reaktsioonide osas. Raamatu eesmärk on aidata müügiinimesel oma töö läbi mõelda ning luua selgemad müügiprotsessi algoritmid. Ükski osapool ei seisa siin paigal: kliendid muutuvad teadlikumaks, kasutades käepäraseid interneti-võimalusi, kaup/teenus oma kiire elutsükliga läheb mitmekesisemaks ja nõuab meilt aina rohkem juurde- või ümberõppimist. Me ise läbime müügitöös mitmeid perioode, tõusu ja languse hetki, ahaa-elamusi. See raamat ongi vahend, mis aitab meil veel-kord üle vaadata kõik müügitöö üksikelemendid ja kui üks või teine lõik on kasulik, on täitnud raamat oma eesmärgi. 
 
 
Ainult Meta-Profitis on raamat kättesaadav autori autogrammiga ja soodushinnaga 19,50 eur.
Raamatu ostmiseks kirjutage aadressile  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  või helistage tel 56 600 306.
Kohaletoimetamise viis kokkuleppel.
 

Miks valida meid enda organisatsiooni arenduspartneriks?

Pikaajaline kogemus – oleme asutatud 1996. aastal. Meie 20-aastane koolitus- ja konsultatsioonikogemus on garantiiks tippkvaliteedi tagamisel. Meid on usaldanud üle 500 organisatsiooni Eestis ja välisriikides, oleme koolitanud üle 14000 inimese.

Personaalsus – loome personaalseid arendusprogramme ja koolitusi. Lähtume konkreetse organisatsiooni vajadustest ning eesmärkidest, valime sobivad arendusvahendid, meetodid, teemad.

Originaalsus – suur osa meie koolitustest on autoriprogrammid, loodud toetudes pikaajalisele enesetäiendusele, uurimistööle ja inspireerituna igapäevasest tööst organisatsioonidega. Meil on üle 40 autorikoolituse. Oleme välja andnud 5 raamatut organisatsioonipsühholoogia ja sotsiaaltöö valdkonnas.

Püsiv meeskond – meil on püsiv koolitajate ning projektijuhtide meeskond, mis tagab järjepideva arendustöö ning koolituste kvaliteedi. Kõik meie treener-konsultandid on psühholoogia või andragoogika haridustaustaga.

Oleme Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu liige

Kõik liikmed järgivad oma töös Liidu Eetikakoodeksit ning Kvaliteedistandardit.

© 2011 Meta-Profit - organisatsioonide koolitus ja konsultatsioon aastast 1996 | 646 13 80 | meie@metaprofit.ee | Madara tänav 29, 10612 Tallinn | EHISe ID: 7240