Metaprofit » Ettevõttest » Meeskond » Viktoria Gusakova

Viktoria Gusakova

Viktoria on treener-konsultant, coach ja kliendisuhete juht. Ta koordineerib ja viib ellu meie koostööpartnerite erinevaid projekte. Viktoria koolitab sellistes valdkondades nagu: inimeste juhtimine, projektijuhtimine, isiksuse areng, koostöö meeskonnas ja organisatsioonis, viib läbi motivatsiooni- ja suhtlemiskoolitusi.

Viktoria omab praktilist 10-aastast juhtimiskogemust ettevõtjana ning ettevõtte tegevjuhina, mis tagab organisatsiooni juhtimise teoreetilise teadmise seostatuse praktikaga.

Ettevõtte IT koordinaatorina haldab ja koordineerib Viktoria kõiki Meta-Profit IT- projekte ning tagab koostööd erinevate projektide elluviimisel ja arendamisel.

Viktoria on omandanud Estonian Business School`i (EBS) bakalaureuse kraadi rahvusvahelises ärijuhtimises (BBA) turunduse suunal.

Lisaks on ta lõpetanud Erickson Coaching International’i ICF poolt akrediteeritud coachingu koolitusprogrammi ”The Art and Science of Coaching”, ning omab sertifikaati “Professional Coach”.

 

On läbinud täiendkoolitusi ja omab sertifikaate:

Association of Professional Coaches, koolitus «Personality deep transformation in coaching»,

Meta-Profit, NLP (neurolingvistiline programmeerimine) õppekursus,  “NLP practitioner” tase,

Erickson Coaching International, ”The Art and Science of Mindfullness” (by Marilyn Atkinson),

Johns Hopkins University, online õppekursus “Psychological First Aid”,

Ecole des Ponts ParisTech & The Boston Consulting Group, online õppekursus “The hidden value – Lean in manufacturing and services”.

 

Viktoria on ICF (International Coach Federation) liige.