Metaprofit » Koolitused » Isiksuse koolitused » Emaks olemise kunst

 

See o­n koolituspäev naistele, kellel o­n pere ja kelle ees seisab keerukas ülesanne toime tulla tuhande asjaga korraga – olla hea ema lastele, käia tööl ja arendada end professionaalselt või ka teenida raha pere ülalpidamiseks, olla ilus hoolitsetud ja terve, hoida toimivana suhe abikaasaga/elukaaslasega või tulla toime hoopis üksikvanemana… Ilmselt o­n kõik emad teinekord tundnud, et o­n natuke “kadunud” – kuidas kõige sellega toime tulla? Kus o­n minu isiklik aeg? Kas mul o­n üldse õigus isiklikule ajale või siis tuleb see kunagi pensionipõlves? Meie elu o­n meile antud enese teostamiseks ja tuleb leida vaid õige viis selle jaoks… See koolitus o­n tore suvine vaheldus igapäevasele elule ja siit võivad emad leida toredaid edasiviivaid mõtteid ning ideid. Koolitusgrupis o­n kuni 15 inimest. Koolitus toimub mõnusas vabas vormis, kus teemakäsitlus vaheldub aruteludega.

  • Mida lapsed “korjavad üles”. Mis o­n see, mida ma ise olen korjanud elust üles. Kui palju ma annan seda edasi oma lastele. Mida ma tegelikult tahan, et nad saaksid ja kuidas sinnapoole liikuda.
  • Ema-töö, lapsed, mees. Kuidas leida tasakaalu elu erinevate osade vahel.
  • Ema – erinevad kasvatusstiilid Raamide asetamine ja kui tugevad peaksid nad olema.
    Vabakasvatus versus kasvatamatus.
  • Naine vs. “emastumine”. Tunnen, et see pole minu elu… Kuidas toime tulla oma „liiga täis eluga” – leppida? Ema isiklik aeg. Kuidas tulla toime lapse kõrval. Rutiini kulutav toime.
  • Oma mehele ema- võtsin poja? Suhete dilemmad ja probleemid ning nende lahendamine.
  • Lapse kasvamine ja vastutus. Kes teeb otsuseid? Millal laps o­n veel laps? Lapse usaldamine.
  • Seks ja ema. Igavesed küsimused ja teemad…

Koolitaja: Inna Gorislavskaja, kogenud koolitaja-konsultant, ühtlasi naine ja kahe lapse ema.

Koolituse kestvus: 1 päev (10.00-17.00)

 

Telli koolitust: