Metaprofit » Koolitused » Isiksuse koolitused » Naine ja suhted

 

See vahva koolituspäev o­n mõeldud nendele naistele, kes ei ole veel keskendunud perele (vabatahtlikult või asjaolude sunnil) ning otsivad täpsemalt enda kohta elus, mõtlevad iseenda eesmärkidele, suhetele, tööalasele arengule. Naised o­n muutunud otsustavamaks, tugevamaks ja samal ajal o­n nad ikka ja ikka NAISED – lobisevad, emotsionaalsed, tahavad olla kaunid, armastatud ja hoitud… Sellel koolitusel saab naistega koos läbi arutada mitmed olulised küsimused, kuidas tunda end naisena veelgi paremini. Koolitusgrupis o­n kuni 15 inimest ja koolitus toimub mõnusas vabas õhkkonnas teemakäsitluse ja arutelude vormis.

  • Veel täitumata unistused. Millised o­n minu eesmärgid. Kuidas neid püstitada ja saavutada.
  • Elu kui äri? Kuidas ennast „välja pakkuda”. Naiselikkuse trikid, mida mehed ei tea:) Kuidas omada „nähtamatut” mõju. Naised otsinguil – mees ja töö; mees või töö; mina ja mees, mina ja raha… Dilemmad ja valikud.
  • Kuidas tunda rõõmu. Kuidas mõned o­n alati nii rõõmsad ja säravad? Sisemine positiivsuse allikas(d) ja selle üles leidmine. Elukoorem ja/või elurõõm.
  • Suhted naise elus. Enesemääratlus suhete kaudu. Suhete kaal ja koht naise elus. Sõbranna vs. mina, elukaaslase valik ja suhtemustrid. Kasulikud ja mittekasulikud suhtemustrid. Ohverdamine kui eluviis ning selle taga peituv. Stereotüübid, mis takistavad suhteid ehk „kõik mehed o­n …”?
  • Naise eluetapid ja vanused. Mis ja millal? Kui sa ei ole „tavapärases graafikus”…

Koolituse kestvus: 1 päev (10.00-17.00)

 

Telli koolitust: