Metaprofit » Koolitused » Midagi uut ja põnevat » Kevadsärtsu koolitus
Kevadsärtsu koolitus

Praeguste külmade ilmade ja päikesedefitsiidiga kogevad paljud meist energiapuudust ja tulemuslikkuse langust. Ka parimad töötajad võivad tunda, et rutiin kipub igapäevakaaslaseks saama ja raske on ennast lainele saada – paratamatult kajastub see ka tulemustes… Tahame anda selle koolituse abil osalejatele vajalikud psühholoogilised tööriistad, et nad oskaksid enda energiat ja enesetunnet paremini juhtida, oskuslikumalt seada ja saavutada eesmärke, tunda rõõmu apaatia asemel, tõsta enesehinnangut, saada võitu kevadväsimusest ja kogeda uut hingamist!
Käsitleme enesemotivatsioon selle erinevates avaldustes, koolituse põhiküsimuseks on, kuidas leida endas energiat ning tahet teha igapäevast tööd väga hästi ka siis kui koormus on suur ja nõudmised kõrged. Peame oluliseks teadvustada, et motivatsioon algab iga inimese enda seest ja me ise saame seda juhtida. Vaatleme tegevuste eesmärgistamist ja analüüsime ennast (miks see või teine asi mulle endale hea on).

Koolitus on eelkõige praktilise, rakendusliku suunitlusega ja sisaldab endas mitmeid psühholoogilisi õppemänge, harjutusi, arutelusid, mille käigus käsitletut katsetame ja ellu rakendame. Eesmärgiks on, et osalejad kogeksid ise õpitu toimet ja saaksid ka kogemuse enda juhtimise võimalustest. Ning muidugi peab koolituselt lahkuma heas meeleolus ja uue energiagaJ  Seda võimaldavad erinevad uudsed mängud ja harjutused.

Eesmärgid:

  • Aidata töötajatel saada „sära silmadesse” ja uut energiat edasiminekuks
  • Õppida teadvustama ja tundma enda efektiivsuse tõstmise ja languse mustreid/valemeid
  • Õpetada sisemisi tehnikaid energia tõstmiseks, enese „käivitamiseks”
  • Õpetada toime tulema tööalase rutiiniga ja ületama „ei taha, ei viitsi” – mõtlemist
  • Tuvastada enda „energiaröövlid“
  • Analüüsida enda valmisolekut muutusteks ja seda suurendada
  • Pakkuda toimivaid eesmärkide püstitamise saavutamise tehnikaid
  • Oskust ennast välja lülitada ja puhata kui selleks on õige aeg

Kestvus: 2 päeva

Grupi suurus: kuni 12 inimest

 

Telli koolitust: