Metaprofit » Raamatukogu

"Müügi ja aktiivse teeninduse käsiraamat"

„Hästi praktiline müügiraamat, kus kõige keerulisemad psühholoogilised protsessid on tehtud „puust ja punaseks“. Samas on igas peatükis ka müügiprofi jaoks piisavalt sügavust. Vahelduseks saab teha teste ja analüüsida müügilugusid. Mõned näited eriti põnevatest teemadest, mida soovitan igal müügiinimesel või teenindajal lugeda: aja planeerimine müügis; negatiivsed stereotüübid müügis ja nende muutmine positiivseks; kliendi tüübid ja konkreetsed nõuanded, kuidas ühele või teisele tüübile läheneda. Müügijuht saab siit terve aasta jagu materjali, millega meeskonna nõupidamised elavamaks muuta ning teste, ülesandeid ja harjutusi firmasisesteks müügikoolitusteks.“ 
Aira Tammemäe, Äripäeva müügikonverentside programmijuht
Müük on lühiajaline intensiivne dialoog piiratud teemade üle. Astudes müügiterritooriumile, võtame endale kohustusi, ühtlasi saab teine pool endale õigusi. Tegutsemine on siin täis ootamatusi ja üllatusi mõlema poole jaoks, sest me teame üksteisest vähe ja iga dialoogi arendamise viis on ettearvamatu teise poole reaktsioonide osas. Raamatu eesmärk on aidata müügiinimesel oma töö läbi mõelda ning luua selgemad müügiprotsessi algoritmid. Ükski osapool ei seisa siin paigal: kliendid muutuvad teadlikumaks, kasutades käepäraseid interneti-võimalusi, kaup/teenus oma kiire elutsükliga läheb mitmekesisemaks ja nõuab meilt aina rohkem juurde- või ümberõppimist. Me ise läbime müügitöös mitmeid perioode, tõusu ja languse hetki, ahaa-elamusi. See raamat ongi vahend, mis aitab meil veel-kord üle vaadata kõik müügitöö üksikelemendid ja kui üks või teine lõik on kasulik, on täitnud raamat oma eesmärgi.
Ainult Meta-Profitis on raamat kättesaadav autori autogrammiga ja soodushinnaga 19,50 eur.
Raamatu ostmiseks saatke meile kiri läbi allpool asetseva vormi või helistage tel 56 600 306.
Kohaletoimetamise viis kokkuleppel.
  "Mõtlemise tarkus"

  See on väärtuslik praktiline käsiraamat oma mõtete õigeks sättimiseks, kui väga lihtsustatult öelda. Kes on varem neurolingvistilise programmeerimisega kokku puutunud, teab, mida siit raamatust leida võib. Kes lühendit NLP veel ei tunne, saab praktiliste näidete, õpetuste ja tehnikate varal teada, mismoodi NLP meist igaüht aidata võib. Raamat sobib kõigile, keda huvitab mõttetarkus nii perekonnas kui ka kollektiivis toimimiseks.

  Sisemine vabadus on tarkus ja me õpime seda tarkust terve elu. Elu ise pakub meile selleks võimalusi ja ka takistusi, küsides: kas see on sulle jõukohane? Peaks olema üsna lihtne hommikul ärgates päikest näha, eriti kui kõik päikesekiired aknaavast läbi ei taha mahtuda. Tarkus on aga näha päikest ning tunda kiirte soojust siis, kui väljas on pilvine ilm ja päikest ennast pole ollagi. Tarkus on puudulik juhul, kui me isegi päikselise ilmaga ei suuda päikest näha, sest me pole selleks lihtsalt enda sees ruumi teinud. Meie mõtted on nagu võti, mis meie silmad päikesele avab, või siis mitte. On võimatu oma mõtteid seisma panna ja nende voolav spontaanne kulg ei ütle meile alati ette, mis suunas edasi liikuda. Kuid arendades oma võimet näha päikest ning tunnetada selle soojust, liigume enda sisemise vabaduse poole. See raamat oma lugude, mõtete ja tehnikatega on teeviit, mis aitab sul leida just omaenda õige tee ning sellel püsida.
  Raamatu autor Alexander Kotchubei on suurte kogemustega treener-konsultant, kes tegelenud organisatsioonide arendamisega üle 19 aasta. Ta on lõpetanud Tartu ülikooli lastearstina ning alustas karjääri just meditsiinivaldkonnas. Ta on omandanud väga laiapõhjalise psühholoogilise täiendhariduse, organisatsiooni superviisori kutse ja NLP Universitys (Santa Cruz, USA) on talle omistatud NLP-treeneri tase. Praktikust konsultandi ja treenerina on talle hindamatuid kogemusi andnud sajad organisatsioonid, kelle personali arendamises on selle raamatu autor aastate jooksul osalenud, sealhulgas keskmised ja suured firmad ning rahvusvahelised korporatsioonid; teenindus-, jaemüügi- ja tootmisettevõtted, äri- ja riigiasutused nii Eestis kui ka väljaspool seda. Ta on koolitanud juhte ning teinud personaalset NLP-teraapiat.
  Raamatu ostmiseks saatke meile kiri läbi allpool asetseva vormi või helistage tel 56 600 306.
  Kohaletoimetamise viis kokkuleppel.
   "NLP ja juhi mõtteskeemid"

   Inimesed, kes suudavad teistega hea kontakti luua, märkavad nende käitumises pisiasju ja oskavad saadud kogemusi mitmekülgselt analüüsida, on kahtlemata hinnatud juhid. Inimese jaoks on kogu tema senise elu jooksul talletatud kogemus justkui instruktsioon, millele toetudes ta teeb järgmise sammu. Paraku on kogemuste hulgas ka palju sellist, mis inimest piirab ega vii kuhugi.

   Sõnad, millega inimesed kirjeldavad oma kogemust, on kogemuse lahutamatu osa. Sõnad koonduvad lauseteks, mille taga on omakorda konstruktsioonid ehk mõtteskeemid. Inimeste mõtteskeemid on tihti spontaansed, intuitiivsed ja inimesed ei suuda alati mõtestada, miks üks või teine skeem kontrollib neid mingis olukorras.

   Inimeste spontaansetest mõtteskeemidest loodud mudeleid uurib rakenduspsühholoogia suund, mida nimetatakse neurolingvistiliseks programmeerimiseks ehk NLPks. NLP ülesanne on aidata inimesel aru saada, milliste mõtteskeemide omanik ta on, teha ta paremate skeemide omanikuks ja aidata õigeaegselt maha jätta need, mis teda enam ei toeta. Nii saavad need mudelid aidata inimesel parandada suhtlemist, paremini end kehtestada, tulla edukamalt toime teenindus- ja müügiolukordades, parandada läbirääkimisoskusi, koostada parimaid sõnumeid ja hiljem öeldu pärast mitte põdeda.

   Paljud nendest mudelitest, mis puudutavad töö- ja ärikeskkonda, on head instrumendid juhtidele igapäevases töös. Nii näiteks saavad juhid luua töötajates mõtteskeeme, mis hoiaks neid tööl pikemat aega ning seejuures hoiaks kõrgel ka tööhimu. Reeglina tehakse seda töökoha kaudu, tuues välja selle unikaalsuse ja muutes selle töötaja silmis atraktiivseks.

   Oluline on ka juhi töö alluvate väärtustega. Tavaliselt tark juht mõjutab ja motiveerib töötajaid nii väärtuste kui ka uskumuste kaudu, kuna see on kõige tõhusam viis saavutada tulemusi teise inimese käitumises. Juhil on kergem juhtida asutust, kui töötajad jagavad juhi ja organisatsiooni väärtusi.

   Raamatust „Juhi mõtteskeemid“ saab teada:

   • millised on inimeste mõtteskeemid ja nende tüüpilised probleemid
   • millised on levinumad NLP- mudelid
   • miks viib inimestevaheline suhtlus vahel tupikusse ja kuidas toimida pingelise suhtlemise olukorras
   • millised on juhi levinumad mõtteskeemid
   • milline on 5+ juhtimismudel
   • millised NLP-mudelid sobivad müügi- ja teenindustöö tõhustamiseks
   • kuidas mõjutada inimesi ja tõhustada oma veenmisoskusi

    

   Raamatu ostmiseks saatke meile kiri läbi allpool asetseva vormi või helistage tel 56 600 306.
   Kohaletoimetamise viis kokkuleppel.
    Audio CD "Lood armastusest ja suhetest"

    Armastatud näitleja Andres Dvinjaninov ning Meta-Profit juhtiv treener Alexander Kotchubei esitavad teile selle erilise audiokogumiku peal inspireerivaid ning mõtlemapanevaid lugusid ning vahelugemisi armastusest ja suhetest.

    Nagu o­n armastus ise mitmepalgeline, nii o­n ka sellele plaadile valitud lood erinevad – leiate neid siit nii sügavaid ja mõtlemapanevaid kui ka parajalt humoorikaid. Lood on inimesi inspireerinud aastatuhandeid. Meid köidavad seejuures sellied lood, kus on mõtteainet ja kust inimene leiab sõnumi, mis talle sobib. Kuulates head ja kõnekat lugu võime avastada, et tegelastega juhtunu puudutab meid endid ja viib ka meid uute vaatenurkade või peidetud tähendusteni. Kuulates lugusid, mis on erinevatel aegadel inimesi mõtlema pannud, inspireerivad need ka meid. Lood on valitud, et liikuda koos mõttelisel teekonnal läbi armastuse otsimise, leidmise, taasleidmise, väärtustamise, nautimise, hoidmise. Armastusega käib mõnikord kaasas ka kaotusvalu ning sellest ülesaamine. Samal ajal on armastuses ka paras hulk elutervet huumorit. Nii nagu on armastus mitmepalgeline, nii on ka sellele plaadile koondatud lood erinevad. Mõned tõsisemad ja sügavamad, mõned naljakamad.
    Head lood on hea viis öelda kellelegi tähtsale midagi tähtsat. Lugude taustaks o­n õrn ja südamlik muusika. See on kaunis kingitus igaks tähtpäevaks!
    CD ostmiseks saatke meile kiri läbi allpool asetseva vormi või helistage tel 56 600 306.
    Kohaletoimetamise viis kokkuleppel.