Metaprofit » Koolitused » Koolitaja koolitus
Koolitaja koolitus

Koolitaja töö o­n kui puzzle. Siin põimub terve hulk olulisi omadusi-oskusi, mida inimene peab omama ja valdama. Eriti keeruline o­n firma sisekoolitaja-konsultandi töö, kes ei saa kunagi päris täpselt ette näha, milliste teemade-olukordadega peab ta organisatsioonis kokku puutuma.

Ta peab tundma nii tervikut kui detaile: klienditeenindajatega o­n probleeme? – sisekoolitaja õpetab ja konsulteerib; meeskonnatöö ei laabu? tuleb inimesi õpetada olema koos efektiivsemad; töötaja o­n kriisis ning töövõimetu? sisekonsultant teab, kuidas aidata, jne, jne. Sisekoolitajal peab olema varuks terve suur teadmiste/oskuste ja tehnikate “kohver”.

Koolitaja töö o­n kui puzzle. Siin põimub terve hulk olulisi omadusi-oskusi, mida inimene peab omama ja valdama. Eriti keeruline o­n firmasisese koolitaja-konsultandi töö, kes ei saa kunagi päris täpselt ette näha, milliste teemade-olukordadega peab ta organisatsioonis kokku puutuma ning peab tundma nii tervikut kui detaile: klienditeenindajatega o­n probleeme?

Loe rohkem »

Sisekoolitaja arenguprogrammi põhieesmärgiks o­n anda ettevõtete sisekoolitajatele põhiteadmised, -oskused, tehnikad ja enesekindlust sisekoolitaja töö professionaalseks elluviimiseks.

Loe rohkem »

Sisekoolitaja väljaõppeprogrammi eesmärgiks o­n anda põhjalikud ning mitmekülgsed teadmised ning valmistada osalejad ette tegemaks organisatsioonis tööd sisekoolitajana. Programmi võib läbi viia individuaalõppe vormis või osalejate grupile.

Loe rohkem »