Metaprofit » NLP Perekool
NLP Perekool

Oma peret peavad inimesed sageli kõige väärtuslikumaks. Paradoksina aga ei leita sageli just pere jaoks muude tegemiste kõrvalt aega. Enamasti tekib võimalus võtta lähedaste jaoks rohkem aega suvel.

Nii suhted oma partneriga kui suhted lastega vajavad ühelt poolt pühendumist ja pidevat tähelepanu, teiselt poolt ka suurt hulka tarkust ja teadmisi selle kohta, kuidas ühist elu mõnusamaks muuta, kuidas armastust üleval hoida, kuidas probleeme vältida, kuidas nendega toime tulla kui nad juba tekkinud o­n, kuidas suhteid täisväärtuslikumaks ja lähedasemaks muuta, kuidas lagunema kippuvat suhet “ellu äratada”, jne. jne.

Et Sind nende küsimuste juures aidata ja jagada teadmisi ja tehnikaid paarisuhete kohta ja suhete kohta lastega, olemegi loonud suvise NLP Perekooli.

NLP Perekool ühendab endasse mitmeid häid asju:

  • esiteks: saab koos partneriga (üksi) mõnusas õhk- ja seltskonnas ning eemal linna(m)elust puhata/lõõgastuda.
  • teiseks: saab hulga kasulikke teadmisi/vastuseid selle kohta, mida ja kuidas teha, et enda suhteid partneri/lastega hea ja elujõulisena hoida.
  • kolmandaks: saab ennast ja oma suhteid analüüsida (seda teeb aga igaüks endamisi – teiste ees ennast “paljaks koorida” ei ole sugugi tarvilik)
  • neljandaks: saab jagada kogemusi teiste paaride/lastevanematega.
  • viiendaks: saab leida lahendusi seni lahendamatuna näinud probleemidele enda suhetes.
  • kuuendaks: saab õppida paremini oma partnerist/lastest aru saama, ennetama konflikte, pingeid.
  • seitsmendaks: saab oma suhet värskendada, leida/taasavastada oma suhtes/partneris midagi uut
  • kaheksandaks: saab hea meeleolu ja rõõmsa tuju.

Perekoolis tegeleme küll ilmselt igaühe jaoks piisavalt oluliste ja tõsiste teemadega, ent teeme seda mõnusas, lõbusas ja kerges vormis, nii nagu suvele kohane.

Eriti ootame (oma naistega kaasa tulema) mehi, kes enamasti taolistest üritustest eemale hoida püüavad, arvates, et see o­n “mingi naistejama”. Nendele o­n oluline sõnum see, et eelkõige o­n Perekool koht, kus saadakse teadmisi, mida ja kuidas suhetes teha, et tunda ise (ja koos) rohkem rahulolu, mitte ei tulda rääkima sellest “kuidas meil o­n”… Seda võib muidugi ka teha, kui julgust ja soovi o­n:)

 

Telli koolitust: