MEIST

MIS ON META-PROFIT?

Oleme 1996. aastal asutatud koolitus- ja konsultatsiooniettevõte. Keskendume oma tõõs eelkõige organisatsioonisiseste tellimuskoolituste ja konsultatsioonide läbiviimisele. Meie klientideks on nii äriettevõtted kui avaliku sektori organisatsioonid. Meie koolitused on alati personaalsed ning välja tõõtatud vastavalt konkreetse ettevõtte vajadustele. Suur osa meie pakutavatest koolitustest on autoriprogrammid.

Lisaks enda põhiteenustele pakume hulgaliselt toetavaid lisateenuseid -“ diagnostikat ja uuringuid, supervisiooni, personali testimist ning eeintervjuude läbiviimist, individuaalset nõustamist ja coachingut, mentorlusprogrammide käivitamise toetamist jpm.

Meie eripäraks on süvenemine organisatsiooni pehmete kompetentside valdkonda, mille olulisuse esiletõusu on jälginud viimastel aastakümnetel juhid üle maailma. Inimesed ja nende tulemuslik toimimine on üheks võtmeküsimuseks äriliste eesmärkide saavutamisel nii kaubanduse, tootmise kui teenuste sektoris. Oleme spetsialiseerunud peamiselt järgmistele koolitusvaldkondadele:

– Juhtimine
– Koostõõ ning suhtlemine
– Kliendisuhtlus (teenindus ja müük)
– Enesejuhtimine ja isiksuse areng
– Ülevaate meie pakutavatest teemadest ning referentsid leiate kodulehelt www.metaprofit.ee

Meie ettevõttes tõõtab püsiv professionaalsete koolitajate ning projektijuhtide meeskond, mis tagab järjepideva arendustõõ ning koolituste elluviimise kvaliteedi.

Kuulume Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liitu ning käesoleval perioodil ka liidu juhatusesse. Kõik liidu liikmed järgivad enda tõõs ühiseid kvaliteedistandardeid ning eetikakoodeksit.

Meie koolitused on alati personaalsed ning vajaduspõhised, mille saavutamiseks on oluline dialoog ja koostõõ tellijaga. Saada meile sisekoolituse päring või enda küsimus ning võtame Sinuga ühendust: meie@metaprofit.ee

KIRJUTA MEILE:

Nimi

Sinu E-post

Sinu teade: