Metaprofit » Koolitused » Juhtimine » Juhi isiksuse arengu treening
Juhtimiskoolitus : Juhi isiksuse arengu treening

Iga juhi jaoks o­n põhitõde – kui soovid olla edukas juht, pead olema eelkõige väga hea enesejuht! Lihtne ja selge, kuid mitte alati lihtsalt toimiv reaalses elus…

Enesejuhtimine peab juhil võrreldes tavalise töötajaga olema hoopis teise kvaliteediga. Kõiki neid kompetentse tuleb hinnata protsesside kaudu. Seega saame me juhi enesejuhtimise tarkust näha selles, kuidas ta juhib enda isikliku ja professionaalse elu protsesse. Sellel kursusel tegeleme teemadega, mis aitavad juhtidel paremini mõista, kes nad juhtimise kontekstis o­n ning millised o­n veel võimalused enese arendamiseks. Antud juhtimiskoolitus pakub mitmeid uudseid kasulikke mõtteid ning ka praktilisi mudeleid, kuidas enda isiksust veel efektiivsemaks muuta.

TEEMAD:

  • Sisesünergia saavutamine ja juhtmine – mis o­n sünergia ja kuidas seda leida. Kas o­n võimalik juhtida professionaaalseid ja isiklikke valdkondi sünergiliselt? Statistika järgi oskab vaid 30% juhtidest seda teha, osadel õnnestub see aeg-ajalt. Sünergia o­n lihtne termin, kuid annab palju mõtlemisainet vaadates enese sisse. Sünergia juhtimine o­n võimalik. Kuidas siis näha oma elu loogiliste süneriliste protsesside ahelana… Õpime erinevaid NLP tehnikaid, mis annavad juhile ainulaadse oskuse juhtida sisetasakaalu. Selle igapäevane rakendus: stressiga ja pingega toimetulek, „uute väljakutsete vaeguse” juhtimine.
  • ‘Aeg ühes suunas’ – o­n uute ja juba tuntud NLP tehnikate kogum, mis õpetavad juhti nägema oma aja kulgu kui investeeringut. Selle taustmetafoor o­n järgmine: kui sa oled samal ajal võimeline tegema midagi, mis toob sulle suuremat kasu, siis elad sa hetkel kahjumis. Siin vaatame lähemalt ja õpime NLP tehnikaid, mis pööravad teie aja käsitluse „pahupidi” ja õpetavad nägema oma aega kui olulist protsessi teie elus. Selle igapäevane rakendus: aja efektiivne juhtimine, rahulolu professionaalse ja isikliku eluga.
  • Siseprotsesside juhtimise maatriks – NLP tehnikate kogum, mis õpetavad loogilist siseprotsesside hierarhiat juhtima. Millest me mõtleme ja kuidas me seda teeme. Miks me mõtleme just sellest ja tunneme just neid tundeid, kuidas seda siseprotsessi juhtida. Kuidas o­n see seotud meie juhtimisefektiivsusega. Kus paikneb meie „väsimus”ja sisemotivatsioon, kus asub meie „saavutamisdominant” ja mille abil seda käivitada… Palju sarnaseid keerulisi küsimusi, millele vaid vähesed juhid teavad vastust ja oskavad seda oma isiklikuks saavutuseks nimetada.
  • Kreatiivne ja rutiinne juhtimine – lõpmatud valikud… Kuidas teeb juht igapäevaseid valikuid, millele tugineb, valikute efektiivsus-mitteefektiivsus. Kreatiivse juhtimise valikud kiiresti muutuvas maailmas. Tehnoloogilised contra psühholoogilised valikud – valikute dilemma lahendamine. Psühholoogiline mäng: „Oota, ära vali…”

Koolitus kestab 2 päeva

 

Telli koolitust: