Meie Meeskond

Meie põhimeeskond o­n arvult väike ja vaimult suur. Oleme pidevalt avatud ja meie meeskond täieneb vastavalt sellele, millal leiame inimesi, kes soovivad seda keerulist ja palju pakkuvat tööd õppida ja teha tasemel, mida soovime meie klientidele pakkuda, ning kes jagavad Meta-Profiti põhiväärtusi ja filosoofiat. Kõik konsultandid o­n läbinud ka MP firmasisese koolitaja arenguprogrammi.

Alexander Kotchubei
alexander@metaprofit.ee tel. 50 29 547, 55 48 287
Viktoria Gusakova
viktoria@metaprofit.ee tel. 56 830 650
Katrin Roosileht
katrin@metaprofit.ee tel. 684 38 18, 52 34 996
Margus Salumets
margus@metaprofit.ee tel. 641 22 82, 55 45 823
Kärt Kase
Julia Kotchubei
Anu Kaiv
anu@metaprofit.ee tel. 6412 281, 56 600 306
Sirle Roots
sirle@metaprofit.ee tel. 666 13 00, 55 45 834
Inna Gorislavskaja
inna@metaprofit.ee tel. 641 22 81, 55 48 166
Anneli Varjun
anneli@metaprofit.ee tel. 646 13 80, 453 68 46
Kaire Lotamõis