Meie aeg on kiire. Paraku jäävad need organisatsioonid, kes ei ole altid muutuma, sageli konkurentidele jalgu. Et olla edukad, tuleb iga päev olla ärgas ja värske mõtlemisega.
Iga organisatsiooni edu aluseks on head ideed ja võimekad inimesed. Elu näitab, et ühel hetkel meeskondade innovatiivsus raugeb, lihtsam on jääda sissetöötatud tegevusplaanide, harjumuspäraste tegevuste juurde.
Kui tihti teie meeskonnaliikmed mõtlevad selle peale, miks me teeme just seda ja just sellisel moel?
Kas me saaksime teha midagi muud ja teisel viisil?
Sellisel viisil, mida ei ole avastanud veel keegi teine?
Kus peituvad avastamata võimalused?
Innovaatiline mõtlemine on oskus küsida endalt neid küsimusi sageli, näha tavapäraseid asju uudse nurga all, avastada nähtamatuid seoseid, peidetud võimalusi. Kui sinu meeskond on innovaatiline, võib see olla tohutu ressurss organanisatsiooni arengus.
Miks mitte ei võiks “tavaline” letiteenindajagi ühel päeval käituda uudselt ja sellega firma innovaatiliseks visiitkaardiks – näiteks küsida “tavaliselt” kliendilt – “Tere, kuidas teil nädalavahetus läks?”
Et meeskonna innovatiivsust toetada ja käivitada, tutvuge meie poolt väljatöötatud koolitusprogrammiga paremal avanenud linkide all.
Loovuse all mõeldakse tihtipeale kõike, mis on seotud kunstiga. Loovustreeningutel enamasti maalitakse, tantsitakse, liigutakse, lauldakse, jne. Meie näeme loovust eelkõige kui oskust välja astuda tavapärasest, näha asju uudse nurga alt ning küsida endalt – miks teha nii, miks mitte teisiti, miks teha just seda, miks mitte midagi muud?
Koolitus julgustab osalejaid igapäevases tööprotsessis olema innovaatilisem, nägema suuremat pilti ja olema avatum uutele vaatenurkadele. Koolitus on üles ehitatud toetudes praktilistele psühholoogilistele tehnikatele (NLP), mida saab kasutada tõhusalt nii individuaalselt kui ka meeskonnana.