Metaprofit » Koolitused » Innovaatika » Innovaatilise mõtlemise jõud
Innovaatilise mõtlemise jõud

Loovuse all mõeldakse tihtipeale kõike, mis o­n seotud kunstiga. Loovustreeningutel enamasti maalitakse, tantsitakse, liigutakse, lauldakse, jne. Meie näeme loovust eelkõige kui oskust välja astuda tavapärasest, näha asju uudse nurga alt ning küsida endalt – miks teha nii, miks mitte teisiti, miks teha just seda, miks mitte midagi muud? Äris o­n loovus tohutu ressurss.

Alltoodud treening sobib väga erinevatele meeskondadele, sõltumata organisatsiooni tegevusalast või juhtimistasandist. See aitab meeskonda suunata mõtlema teistmoodi, värskemalt, nägema tavapärases tööprotsessis teistsuguseid lähenemisi, lahendama olukordi uudsel viisil.

Koolitus julgustab meeskondi igapäevaselt genereerima ja pakkuma ideid ning õpetab selleks uudseid psühholoogilisi tehnikaid (NLP), mida kasutada nii individuaalselt kui meeskonnana loovam olemiseks.

TEEMAD:

  • Rutiinsed meeskonnad – millised tundemärgid o­n ohu tunnusteks.
  • Innovaatilisus meie meeskonnas – selle vajalikkus, piirangud, potentsiaalsed võimalused
  • Innovaatilisuse elemendid (mida tähendab ja millest koosneb loovus, innovaatilisus) ja tehnikad – mis oleks kasulik ja ka töötav just meie meeskonnaliikmete psühholoogilisi iseärasusi arvestades.
  • Innovaatilisuse praktikum (innovatiivse mõtlemise käivitamise NLP-tehnikad ja harjutamine, harjutamine, harjutamine …)
  • Meie meeskonna „karjäär” – kuidas juhtida enda meeskonna jätkuvat arengut ja loovust igapäevatöös.

Koolituse kestvus: 2 päeva

 

Telli koolitust: