Metaprofit » Koolituskalender » Arenguvestluste praktika

 

 

ARENGUVESTLUSTE PRAKTIKA

Koolituse toimumisaeg:  01.juuni 2018, 10:00 – 17:00

Õppekava:           Juhtimine ja haldus 

Toimumiskoht:     Meta-Profiti Koolituskeskus, Madara 29/1,Tallinn

Käesoleva koolituse eesmärgiks on eelkõige anda juhtidele kindlust, tuge ja praktilisi tehnikaid arenguvestluste läbiviimiseks oma töötajatega. Koolitus keskendub nendele küsimustele, mis seisavad juhi ees, kui reaalne töötaja on tulnud arenguvestlusele ning juht tunneb vajadust vestluse juhtimise, nõustamise, tagasiside andmise oskuste täiendamise järele.
Koolitus põhineb arenguvestluste protsessi juhtimise maatriksil.  Koolituse töötame läbi konkreetseid juhtumeid, analüüsime peamisi vigu, mida juhid vestlustel teevad, jagame vestluse juhtimise kuldreegleid ja tehnikaid. Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele tuge, enesekindlust ja uusi oskusi arenguvestluste efektiivseks läbiviimiseks.
Koolitus on peamiselt suunatud arenguvestluste otsestele läbiviijatele praktiliste tehnikate ning küsimuste tundmaõppimiseks,  harjutamiseks ning analüüsimiseks.
Koolitus  sisaldab mitmeid praktilisi ülesandeid, harjutusi, arutelusid. Võimaluse korral toetume koolitusel osalejate arenguvestluste praktikas aset leidnud juhtumitele.
KOOLITUSE TEEMAD:
 • Arenguvestluste juhtimise maatriks ja selle elemendid (valdkonnad, teemad, protseduurid). Planeerimine, osalejate „häälestamine”, eesmärkide sõnastamine, protsessi juhtimine, kokkuvõtete tegemine, kokkulepete sõlmimine, jm. Aja kasutamine ja jaotamine.
 • Juhi uskumused – juhi piiravad ja toetavad uskumused arenguvestluse läbiviimise eel ja selle käigus. Kuidas juhi uskumused mõjutavad arenguvestluste kulgu. Kuidas genereerida toetavaid uskumusi ning vabaneda piiravatest uskumustest.
 • Vestluse juhtimise tehnikad– Kontakti loomine. Konsulteerimise ja nõustamise vajalikkus ning oskus. Küsimuste tehnikad – milliseid küsimusi küsida, miks, milleks ja kuidas. Positiivse ning kriitilise tagasiside andmise kuldreeglid ning psühholoogilised tehnikad. Vastupanuga toimetulek. Vestluse lõpetamine ning kokkulepete sõlmimine.

KOOLITUSMATERJALID:

Iga osaleja saab õppematerjalid.

KOOLITAJA:

Koolituse läbiviijaks on Meta-Profiti kogenud treener-konsultant, superviisor, NLP trainer Alexander Kotchubei

KOOLITUSE AJAKAVA:

 • 9.45-10.00 kogunemine, tervituskohv
 • 10.00-11.30 koolitus
 • 11.30-11.45 kohvipaus
 • 11.45-13.00 koolitus
 • 13.00-14.00 lõuna
 • 14.00-15.30 koolitus
 • 15.30-15.45 kohvipaus
 • 15.45-17.00 koolitus

TÕENDID:

Osalejad saavad koolituse läbimise kohta Meta-Profiti tõendi (EHISe registreering).

KOOLITUSE HIND:

1-päevase koolituse hind 1-le osalejale on 159 eurot. Hinnale lisandub käibemaks 20%.

Hind sisaldab: 1-päevast koolitust, kohvipause ja lõunasööki, õppematerjale ning tõendit.

Soodustused:

– 2-e ja enama osaleja korral ühest ettevõttest/asutusest -10%,

 Lisainfo ja registreerumine: meie@metaprofit.ee; tel: 6461380

 

 

 

 

 

Registreeru koolitusele:

 

Tagasi koolituste pealehele