Metaprofit » Koolituskalender » NLP põhikursus

 

UUS NLP PÕHIKURSUS ALUSTAB

 

Koolituse toimumisaeg: 22.-23. VEEBRUAR 2020, 11:00 – 16:00

 

NLP Põhikursus o­n võimalus NLP teooria ja praktikaga lähemalt tutvust teha, saada ülevaade sellest, kuidas toimuvad meie mõtlemisprotsessid, miks inimesed teevad oma otsuseid nii nagu nad teevad, miks mina ise käitun nii ja mitte teisiti ningkogeda seda enda peal tehes läbi erinevaid ülesandeidpraktilise psühholoogia valdkonnast. Põhikursuse sisaldab endas NLP põhitehnikaid ja -teemasid, mis o­n kui “põhiinstrumendid” teie “elu tööriistakastis”. Põhikursus o­n hea nii nendele, kes alles alustavad oma tutvust NLP-ga kui ka neile, kes sellest teoorias palju teavad (nt raamatutest või internetist), aga ei ole saanud võimalust õppida neid teadmisi rakendama.

Rohkem NLP põhikoolitusest loe siit…

ÕPPEMAKS

  • Registreerumiseks on vaja täita sooviavalduse ankeet ja tasuda tagastamatu ettemaks 40 €. Ettemaks on osa esimese mooduli õppemaksust. Ettemaksu ei tagastata kui kursusele soovija mingil põhjusel koolituses osalemisest siiski loobub.
  • NLP Põhikursuse õppemaks on 1 840 EUR, ühe mooduli õppemaks 130 EUR, praktika mooduli õppemaks 50 EUR .

See on terviklik summa ja õppemaks ei vähene, kui puudud kursuse jooksul ühest või mitmest õppemoodulist. Kolme kuu või pool aasta kaupa tasudes tuleb teha ülekanne ka selle kuu eest, kui koolist puudud. Puudutud moodulid saab järgi teha „nooremate” juures, kui nemad on vastavate  teemadeni jõudnud ja siis eraldi tasuda  ei ole vaja.

Kursuse eest korraga tasudes on summa 10% väiksem –  1 656 EUR

Soovi korral saab kursuse eest:

  • tasuda 2 (kahes) võrdses osas 920 EUR.
  • 3 mooduli kaupa tasudes 390 EUR (tasudes praktika moodulid eraldi)

Tasumine toimub väljastatud arvete alusel vastavalt maksetähtajale.
Kui sulle selline tasumiseviis mingil põhjusel ei sobi, arutame üheskoos ja leiame sobiva lahenduse.

  • Meta-Profit võimaldab Põhikursusest osa võtta ka avatud kursuse raames, järgimata kursuse jooksvat koolituskava ja osaleda vaid endale huvi pakkuvas moodulis. Sel juhul on ühe mooduli õppemaks 155 EUR.
  • Iga moodulit on võimalus tulla kordama jooksva Põhikursuse ajal. Mooduli kordamistasu on 40 EUR.

Õppemaksule lisandub käibemaks 20%.
Koolituse õppemaks on tasu õppetöö ja paljundusmaterjalide eest. Iga mooduli juurde kuuluvad eestikeelsed õppematerjalid.

Telli koolitust:

     

    Tagasi koolituste pealehele