Metaprofit » Koolitused » Müük » Intellektuaalne müük
Intellektuaalne müük

Selle treeningu sihtgrupiks o­n nii need müüjad, kes müügitööd alustanud hiljuti kui ka need, kes o­n müügitööd teinud ehk aastaidki ja tunnevad selle praktilist poolt, kuid soovivad paremini tundma õppida hea müügi psühholoogilisi tagamaid ja ennast müügivaldkonnas “värskendada”.

Treening o­n orienteeritud müüja isiksuse arendamisele, müügiga seotud väärtuste-põhimõtete analüüsile ning müügialaste põhioskuste arendamisele (kontaktiloomine, liitumine, protsessi juhtimine, jm).

Siin omandame neid psühholoogilisi teadmisi ja oskusi, mida peab teadma iga müüja.

Intellektuaalse müügi kursuste peamised märksõnad o­n partneri tundmaõppimine ning mõistmine, müügiprotsessi psühholoogiline juhtimine, müüja isiksuse ning ressursside arvestamine müügiprotsessis ning palju kasulikku ja lõbusat praktikat!

  • Minu müügipõhimõtted ning kliendi ootused – kuidas saavutada tasakaal nende vahel. Kaasaegsed kliendid – kas nad mõtlevad teisiti?… Toetav ning kliendikeskne müügifilosoofia kui eeldus tõeliselt heaks müügitööks. Mida tegelikult tähendab minu jaoks kliendikesksus?
  • Kuidas saavutada kontakti kliendiga ning millest koosneb hea kontakt. Kontaktiloomise tehnikate praktikum.
  • Millised o­n hea ja toimiva müügivestluse (müügiprotsessi) etapid ning efektiivsed toimimisviisid igas etapis.
  • Kuidas selgitada kliendi vajadusi ning sellest lähtuvalt müügiprotsessi juhtida.
  • Millal tekib klientides vastupanu – kuidas seda ennetada ning kuidas toimida kui vastupanu o­n juba tekkinud. Koostöö kliendiga. Nõustaja roll ning alati toimivad liitumistehnikad.
  • Kokkulepete saavutamine kliendiga. Pehmed ja kliendisõbralikud viisid. Tehnikate praktikum.

Kestvus: 2 päeva

Grupi suurus: Grupi suurus o­n kuni 12 inimest.

Hind: Hind sisaldab 2-päevast koolitust, lõunat ning kohvipause kõigil toimumispäevadel, õppematerjale (sisekoolituse tellimisel on hind kokkuleppel)

 

Telli koolitust: